Knight Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Network

Knight Network

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN

3 posters
YazarMesaj
sedat
Worm
Worm

ruh hali : 77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN  Vizilt10

77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN  Empty
MesajKonu: 77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN    77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 9:25 pm

ÇAR İTEMSİZ SADECE +3 YARI İNSAN VAR 1500 HP Lİ BİLEZİK BİYOLOG GÖREVLERİ YAPILMIŞ ZELKOVA DALINA GEÇİLMİŞ..SKİLLER HAVA M7 HAMLE M7 KILIÇ ÇEVİRME M10 ÖFKE G1 DİR..450 TL DEN SATILIR SEDAT 0536 723 67 30 NOLU TELDEN ULAŞABİLİRSİNİZ
seyidahmet55
Battalion
Battalion

ruh hali : 77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN  Masum10

MesajKonu: Geri: 77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN    77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 9:25 am

tromolada 90 lvl car satılır pasha17 çok acil her hangi bir serverde 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim cara ortağım var ortağıma carı sattım dedim ortağım carı bende görmemesi için başka car kasıyorum dedim. acil tks edecekler alta mesajınızı bırakın güvenebilecek arkadaşlara diyorum.. yk ben güvenmiom falan demesinler yüz yüze olursa çok çok ii olur....

pasha17
zırh:siyah çelik zırh +9 +4 hız savunma korunma basılı %10 çift el savunma %10 kılıç %1500hp vb.
silah:+9 muho +4 savaşcı +4 öldürücü +4 sogutma %10 krirtik vb. +4 yarı efsunsuz +4 full karakter taşlı..
+9 şahin sersemlik karşı bagışıklık vb.
+9 ateş kuşu ayakkabı 2000hp vb.
+8cennetin yüzü kolye 2000hp vb.
+7 cennetin yüzü bilecik 2000hp v.b
+9 abonoz küpe haraket hızı %20 ölümsüzlük %10 vb.
hava kılıcı p öfke g8 hamle g2 kılıç çevirme p üç yönlü g7
dönüşüm p at çagırma 10...

Çok Ama Çok Acil Tks Edecek Arkadaşlar Alta Mesajınızı Bırakın 70 lvl üstü güzel item car ile tks edeceğim yüz yüze olursa çok ii olur olmazsa msneden hallederiz güvenebilecekler efsunların bazılarını saydım isterseniz hepsinide yazabilirim...Tks edecekler alta mesajınızı bırakın...Yemin Ederim Yalan yktur...

kardeş tks edelim lütfen nolur çok acil
goals21
Worm
Worm

ruh hali : 77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN  Anlayi10

MesajKonu: Geri: 77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN    77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN  EmptyÇarş. Eyl. 22, 2010 5:34 pm

kardeş 77 LwL full itemli çarla tks warmı 62 lwl şamanda weririm üstünüde parada weririz 05314993588 ara pls
seyidahmet55
Battalion
Battalion

ruh hali : 77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN  Masum10

MesajKonu: Geri: 77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN    77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN  EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 11:23 am

benim çarımı olur msn ekle ama yüz yüze olursa ii olur msnem kaleli_serhat_55@hotmail.com

77 LWL BEDENSEL FRİGYADA BAĞCILAR İSTANBULDAN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 81 LW BEDENSEL SATILIR ISTANBULDAN SADECE
» Artemiste 70 Lv Zihinsel Ful İtemli Çar (İstanbul-Bağcılar)
» mehter de 78 lwl zıhınsel char istanbuldan satılır itemli
» FRİGYADA 68 ZİHİNSEL ÇAR SATILIR !!!
» Frigyada 75 Lwl Savaşçı Satılır