Knight Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Network

Knight Network

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın

2 posters
YazarMesaj
seyidahmet55
Battalion
Battalion

ruh hali : tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın Masum10

tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın Empty
MesajKonu: tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın   tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 11:27 am

tromolada 90 lvl car satılır pasha17 çok acil her hangi bir serverde 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim cara ortağım var ortağıma carı sattım dedim ortağım carı bende görmemesi için başka car kasıyorum dedim. acil tks edecekler alta mesajınızı bırakın güvenebilecek arkadaşlara diyorum.. yk ben güvenmiom falan demesinler yüz yüze olursa çok çok ii olur....

pasha17
zırh:siyah çelik zırh +9 +4 hız savunma korunma basılı %10 çift el savunma %10 kılıç %1500hp vb.
silah:+9 muho +4 savaşcı +4 öldürücü +4 sogutma %10 krirtik vb. +4 yarı efsunsuz +4 full karakter taşlı..
+9 şahin sersemlik karşı bagışıklık vb.
+9 ateş kuşu ayakkabı 2000hp vb.
+8cennetin yüzü kolye 2000hp vb.
+7 cennetin yüzü bilecik 2000hp v.b
+9 abonoz küpe haraket hızı %20 ölümsüzlük %10 vb.
hava kılıcı p öfke g8 hamle g2 kılıç çevirme p üç yönlü g7
dönüşüm p at çagırma 10...

Çok Ama Çok Acil Tks Edecek Arkadaşlar Alta Mesajınızı Bırakın 70 lvl üstü güzel item car ile tks edeceğim yüz yüze olursa çok ii olur olmazsa msneden hallederiz güvenebilecekler efsunların bazılarını saydım isterseniz hepsinide yazabilirim...Tks edecekler alta mesajınızı bırakın...Yemin Ederim Yalan yktur...

seyidahmet55
Battalion
Battalion

ruh hali : tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın Masum10

tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın Empty
MesajKonu: Geri: tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın   tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 4:16 pm

zidane
Worm
Worm

ruh hali : tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın Anlayi10

MesajKonu: Geri: tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın   tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın EmptyCuma Ekim 08, 2010 2:13 pm

selam bende samsundan senin charını ben alırım.
zidane
Worm
Worm

ruh hali : tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın Anlayi10

MesajKonu: Geri: tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın   tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın EmptyCuma Ekim 08, 2010 2:16 pm

selam kardes pm attım ben sana msnimi yazdım ok. açığım ben msnde.

tromolada 90 lvl Car Satılır pasha17 çok acil 70 lvl üstü güzel itemli car ile tks olur tks etme sebebim tıklayın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 76 LvL Car Satılır Süper İtemli Tks Olur İtemler İçin Tıkla :) 70 Lvl Üstü Savaşcı Zihinsel İle Tks olur İtemli Acil Lütfen Özelden Mesaj Atın
» 67 Üstü LvL Üstü Car Alınır Acil Acil Her Server Olur 76 Lvl Car Verecem Alestada +9 MUHO İle +6 +4 TAŞLI Çelik var Full itemli car verene 67 lvl üstü Verilir..
» Arkadaşlar 80 lvl üstü zihinsel car alınır server fark etmez 96 lvl car verecem itemleri güzel olsn benim 96 llvl itemsiz 5 p zihinsel alestada her hangi bir serverde 80 lvl üstü güzl itemli zihinsel ile tks olur veya skilleri güzel bedensel güvnebilsinnn
» Kilikyada 66 lwl okçu ninja satılır itemli itemsiz 65 lwl üstü surayla takas olur
» 90 LVL CR SATILIR TROMOLA PASHA17 BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN.