Knight Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Network

Knight Network

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

86 Level Büyülü Silah Constantine Satış

YazarMesaj
JHetfield
Worm
Worm

ruh hali : 86 Level Büyülü Silah Constantine Satış Yoksu611

86 Level Büyülü Silah Constantine Satış Empty
MesajKonu: 86 Level Büyülü Silah Constantine Satış   86 Level Büyülü Silah Constantine Satış EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 7:48 pm

Constantine ' de 86 level büyülü silah satılır.
Skiller : Büyülü Keskınlık p - Büyülü Zırh G8 - Parmak Darbesi G8 - Büyü Çözme G1 - Ejderha Dönüşü M5

İtemler :
Zırh : +6 Karabüyü +4 Savunma , +4 Korunma , +4 Hız ekli ve 5 efsunlu
Silahlar : +9 Zehir Kılıcı +4 Canavar ve +4 Öldürücü Darbe ekli diğeri kırık 27 ort - +3 Keskin Pala 2 efsunlu +4 Savaşcı , +4 Şura , +4 Ninja Ekli.
Kask : +9Alaycı Kask 5 efsunlu - Ayakkabı : +9 Anka 1 efsunlu , +6 Anka 5 efsunlu
Bilezik : +9 Cennetin Gözü Bilezik 5 efsunlu - Kalkan : +9 Şahin Kalkan 5 efsunlu - Kolye : 10 kritikli Yeşimtaşı
NOT : +9 Cennetin Gözü Kolye bulamadığım için efsun atmadım.

At skilleri : At Yürüyüşü m1 , Güç Dalgası M1 , At Üzerinde Saldırı 1 puandır.
Biyolog Görevleri : Zelkova dalındayım 5 tane verdim. 66 Level av görevindeyim.
Standart Beceriler : Dönüşüm G5 , Shinsoo lisan 16 puan , Chunjoo lisan 10 puan.Madencilik 3 , Liderlik 2 , At Çağırma 9 dur.
Exp: %32.79
NOT:Karakterde 46 tane exp yüzüğü , 75 tane ejderha madalyası , 80 10 dk kritik vuruş şansı veren , 40 delici vuruş şansı veren item shop itemi vardır.238 tane binek ve 120 küsür yeşil iksir vardır.

İLGİLENENLER İÇİN MAIL ADRESİM : jhetfield2m@hotmail.com EKLEYİN GÖRÜŞELIM.ALICILAR İSTANBUL'DA OLMALIDIR.
NOT: HACK FALAN OLAYLARINA GİRMEK İSTEYECEK OLANLAR İÇİN SÖYLÜYORUM.BU MAIL ADRESİNİ 2.BİLGİSAYARIMDAN AÇIYORUM.2 BİLGİSAYAR ARASINDA TEK BAĞLANTI YOKTUR.
Teşekkürler...

JHetfield
Worm
Worm

ruh hali : 86 Level Büyülü Silah Constantine Satış Yoksu611

86 Level Büyülü Silah Constantine Satış Empty
MesajKonu: Geri: 86 Level Büyülü Silah Constantine Satış   86 Level Büyülü Silah Constantine Satış EmptyPaz Ağus. 22, 2010 3:56 pm

Konu günceldir.Mail hesabımı ekleyin görüşelim. jhetfield2m@hotmail.com başındaki harf jale nin j si

86 Level Büyülü Silah Constantine Satış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Samarra 75 Level Büyülü Silah
» Metin2 43 level char satılır ..! Sura Buyulu sılah
» Samarra 69 Lv Büyülü Silah
» metin2 osmanlı büyülü silah
» Pitaya 78 Büyülü silah sura