Knight Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Network

Knight Network

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti)

2 posters
YazarMesaj
ekrem007
Worm
Worm

ruh hali :   olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti) Aggres10

olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti) Empty
MesajKonu: olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti)     olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti) EmptyCuma Tem. 02, 2010 6:37 pm

Olymposda 74 lwl kırmızı bayrak zihinsel char satılıktır.
Skil durumu: güçlü beden:m8 ruh vuruşu:m8 şiddetli vuruş:m7 güçlü vuruş:m3 dönüşüm: G at çağırma master at asker at
itemler: +9 elektromanyetik pala ( ful +4 taslı)
+5 siyah çelik ( 5 efsunlu, +4 ful taşlı)
+9 abonoz küpe ( 5 efsunlu)
+2000 hp kolye bilezik
+2000 hp lı ayakkabı ( 5 efsunlu )
%15 KILIÇ SAVUNMALI AYAKKABI KOLYE KÜPE
%15 ÇİFT EL SAVUNMALI AYAKKABI KOLYE KÜPE
%20 HAREKET HIZLI KÜPE
+9 DEMİR KASK +5 %5 ZEHIRLI DEMIR KASK
+9 ASLAN AĞZI KALKANI
+0 ZEHİR KILICI
ULAŞMAK İÇİN; CEP TEL; 0541 631 91 07 mSN; yucel_cimbom_007@hotmail.com
NİYETİM CİDDİDİR ACİLLLLL SaTılıK. scratch (30 kutsama 400m de para hediyedir)
İLGİLENEN URKADASLAR ULAŞSIN CÜZİ Bİ MİKTARA CHARI DEVREDİCEM!!!!

En son ekrem007 tarafından Salı Tem. 06, 2010 9:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
ekrem007
Worm
Worm

ruh hali :   olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti) Aggres10

MesajKonu: Geri: olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti)     olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti) EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 11:13 am

GünceLL
ekrem007
Worm
Worm

MesajKonu: Geri: olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti)     olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti) EmptyPtsi Tem. 05, 2010 6:17 pm

güncell
Mariachi1986
Skeleton
Skeleton

ruh hali :   olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti) Hosgor10

MesajKonu: Geri: olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti)     olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti) EmptyCuma Ağus. 20, 2010 5:04 am

Kardeşim benimde niyetim ciddi MSN'mi veriyorum ekle beni mustafa.agpak@hotmail.com İstanbulda maltepede oturuyorum...
Mariachi1986
Skeleton
Skeleton

ruh hali :   olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti) Hosgor10

MesajKonu: Geri: olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti)     olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti) EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 2:56 pm

Kardeş satmayı düşünüyorum diyosun ama 3gündür msn mi eklememişsin tekrar veriyorum mustafa.agpak@hotmail.com eklede alayım şu çarı yaww Smile

olymposta 74 LvL super itemli zihinsel(ucuza bırkıcam illeti)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 76 lvl üstü Car Alinir Server Fark etmez zihinsel veya bedensel ama zihinsel olursa ii olur süper itemli sağlam car olsun güzel car teklifim var çok acillll duyunca şaşıracaksınız
» 86LVL ZİHİNSEL CAR SATILIR TIKLA 75 LVL SÜPER İTEMLİ GÜZEL BİR SERVER ZİHİNSEL CAR İLE TKS OLUR İTEMLER İÇİN TIKLA.
» 76 LvL Car Satılır Süper İtemli Tks Olur İtemler İçin Tıkla :) 70 Lvl Üstü Savaşcı Zihinsel İle Tks olur İtemli Acil Lütfen Özelden Mesaj Atın
» 99 lvl car satılır Tks ile takas'ınızı sunun bana 75 lvl üstü zihinsel olsun süper itemli olsun Yalan Yktur. mesajınızı alta yazın görüşelim
» 65 lvl Üstü Her Türlü Car alınır acill süper tekliflerim var nakit-tks zihinsel bedensel fark emez itemli itemsiz fark etmez elinde olanlar eklesin tuncay_acar_0@hotmail.com