Knight Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Network

Knight Network

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TheStr0m güvencesi ile " Pvp Knight Empire " açıldı.

YazarMesaj
AKI1
Worm
Worm

ruh hali : TheStr0m güvencesi ile " Pvp Knight Empire " açıldı. Acili10

TheStr0m güvencesi ile " Pvp Knight Empire " açıldı. Empty
MesajKonu: TheStr0m güvencesi ile " Pvp Knight Empire " açıldı.   TheStr0m güvencesi ile " Pvp Knight Empire " açıldı. EmptyPaz Nis. 05, 2009 3:05 pm

[color:4919="Red"][SIZE="5"]Görevler ile ilgili AÇIklama ve drop listesi yapmam gerek. Yetiştiremedim arkadaşlar. Yarın liste yaparım siz noel baba tipli NPC leri kontrol edin Very Happy[/SIZE]

Evet arkadaşlar,
fazla söze gerek yok. Yıllarca bu oyunu oynadım ve şimdide oynatmak için bu işe el attım. Elimden geldiği kadar eğlendirmeye çabalayacağım. Kısaca özet geçiyorum..

Exp normal gibi.. Mesela worm da başlıyorsun yavaş yavaş daha büyük yaratıklara kayıyorsun. Werewolf ları keserseniz kısa sürede 65 + olursunuz. gerisi DTS, golem gibi yaratıklarda uygundur. Exp dağılımı normaldir. hemen hemen her yaratık normal exp veriyor. Level atlama exp oranları ayarlıdır.

Tüm yeni item lar var.

"Komaster db v3" kullanıyoruz. Oyun Quest üzerine kurulu. Questler ile ilgili bilgileri web sitemizde paylaşacağım. Artı olarak Droplar vardır. mesela 2 tane talos kesersin 1 tane Stone of talos taşı çıkar ve 3 tane kesersin iron belt de düşer veya böyle şeyler işte. daha eglenceli olası için yaptım.

Başlangıç itemleri normal derecede.

Upgrade oranları

+6 ya kadar 100%
+7, 50%
+8, %25
+9 ve +10 yoktur

takılar +1'e kadar upgrade edilir. +2 ve +3 yoktur.

Level 80 ile başladık. 1 ay sonra 83 açılacak.

kademeli olarak item upgrade leride açılacak.

GÖREV AÇIKLAMALARI VE DROPLAR

Örnek: Duke kestiniz Stone of duke taşı düştü. Bu taşı CZ town’daki görev NPC sine verin Duke den düşen item i alın. Veya taşı merchant dan satın.

Bazı görevler 10 taş, 50 taş, 100 taş falan ister. Yine bu şekilde exp görevleri vardır.

NPCler

Eslant Loc: 520,480 deki Görev NPC sine bakın.

Luferson ve EMC Loc: 1631,392 deki Görev NPC sine bakın.

Shard, Raptor gibi itemlar Dark Mare,

Shell parçaları eslant’dan..
Buff + AC scrollar görev ile veya CZ atross dan.

[color:4919="Red"]Web sitemiz: http://www.pvpke.com
[color:4919="Red"]LOGIN IP 212.175.84.85

TheStr0m güvencesi ile " Pvp Knight Empire " açıldı. 200944222135

TheStr0m güvencesi ile " Pvp Knight Empire " açıldı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Turk Knight Empire 70 lwl sınır Exp-item zor süper Myko , Knight Empire Tadında
» Forever-Empire Ko yeni açıldı
» Niltech PK ll YENİ AÇILDI ll DEDICATED SERVER 80/1 ll BUG SUZ SERVER SERVERİMİZ AÇILDI
» ஐ◄█▓▓▒DiamonD EmpiRe Ardream ServeR ◘◘◘ KaLBiN DuRuCaK ◘◘◘ CLAN DEVRETME ◘◘◘ ▒▒▓▓█►ஐ
» Xydonis Empire Fark Yaratir...Eşsiz Db Si Ve Yenilikleriyle