Knight Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Network

Knight Network

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Savaşta Sc Scroll BuG %100 (1725)

YazarMesaj
st0reyy
Modaretör
Modaretör
st0reyy

Erkek Mesaj Sayısı : 109
Irk : Orc
National Point : 62xxxxx
ruh hali : Savaşta Sc Scroll BuG %100 (1725) Cesur10

Rep Sistemi
Rep Puanı:
Savaşta Sc Scroll BuG %100 (1725) Left_bar_bleue502/2000Savaşta Sc Scroll BuG %100 (1725) Empty_bar_bleue  (502/2000)
Güçlülük:
Savaşta Sc Scroll BuG %100 (1725) Img_left488/2000Savaşta Sc Scroll BuG %100 (1725) Empty_bar_bleue  (488/2000)

Savaşta Sc Scroll BuG %100 (1725) Empty
MesajKonu: Savaşta Sc Scroll BuG %100 (1725)   Savaşta Sc Scroll BuG %100 (1725) EmptyÇarş. Şub. 18, 2009 11:36 pm

Evet Arkadaşlar Öncelikle Herkeze Selamlar
bu bugun adı scroll bug ilk önce:

Kobot 1725 Adlı Programı indiriyoruz ondan sonra savas alanına giriyoruz ve sc mizi basıyoruz

BUG YAPCAGIMIZ SC Yİ SAVAS ALANINDA BASAMIZ LAZIM

bu sc nin np sc olmasını tercih edin çunku

np ci yi bastıgınız zaman %50 fazla np geliyor sundi den neyse diyer sc lerdede oluyodur sanırım ama np sc de oluyor %100 Şimdi diceksiniz ki bug bunun

neresinde hemen bug a geçelim sc mizi bastık ve bitmesine 10 dk falan kaldı hemen sundi ye ölüyoruz ARKADAŞLAR BURAYA DİKKAT SADECE SUNDİREST e

ölücez human yada karus a ölünce olmuyor öldükten sonra yukardaki np sc si kaybolmuş olacaktır O zaman Bravo size Bugu yapmışsınız demektir Şimdi

geliyoruz en önemli kısmına mesela diyelim ki siz savas yerine 1. ci serverden girdiniz çarınızı savas yerinden cıkarmıyorsunuz aLt F4 Çekip oyundan

cıkıyorsunuz ondan sonra 2, servere giriceksiniz tekrar girdiginizde ilk başta dc yiceksiniz çarınızın şavas alanında kaldıgı için ikinci girişinizde gene 2, servere

giriceksiniz maradonda dogucaksınız ve hangi sc ye bug yaptıysanız mausu onun üstüne getirin ve 60 dk kaldıgını göreceksiniz yeni basılmış gibi oluyor.

bunuda söyle buldum np sc basmıştık arkadaşlar sundi kesiyorlardı benimde sc nin bitmesine 7 dk falan vardı yanlışlıkla sundiye öldüm sonra aLt f4 cektim 2.

servere girdim ve np sc nin 60 dk kaldıgını gördüm xD

Orda Np transferi yapan arkadaşların ve sundi kesen arkadaşların Çok işine yarıcaktır Bundan eminim.

Birde şu var bdw den alınan exp kagatları var bu exp kagadı bu kagadın bitmesine 10 15 dk kala savas alanına girip sundi ye ölsek exp sc side böyle olurmu

eyer oluyorsa yaşadınız demektir BU BUG ASLA KAÇMAZ DENEYEBİLİRSİNİZ
http://www.mynet.com

Savaşta Sc Scroll BuG %100 (1725)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seri CS v.1725
» KoHack 1725
» usKo caR siLme !!! (1725.)
» Kobot Interface 1.6 1725
» Uzaktan Skill Vurma v.1725