Knight Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Network

Knight Network

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

80 lv zihinsel 67 lv şamanıyla satılıktır(ankara içi)

YazarMesaj
kraL.cs
Worm
Worm

ruh hali : 80 lv zihinsel 67 lv şamanıyla satılıktır(ankara içi) Delibo10

80 lv zihinsel 67 lv şamanıyla satılıktır(ankara içi) Empty
MesajKonu: 80 lv zihinsel 67 lv şamanıyla satılıktır(ankara içi)   80 lv zihinsel 67 lv şamanıyla satılıktır(ankara içi) EmptyPaz Ara. 12, 2010 11:13 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img703/5977/itemler.png

(firefox resimleri tam çıkartamayabiliyor. eger resım yarım cıkarsa internet explorerdan bakarsanız duzelecektır)

ÇAR 80 Lv dir. Anubis serverindedir. skiller ve exp durumunu itemlerin oldugu resimde alt bölümünde görebilirsiniz. Resimdeki itemlerin dısında 5 ruh tası satıldıgında 3t kadar edecek item bulunmaktadır nakıt 350m kadar para da vardır. bu çarın yanında (yan karakter deıl başka bır hesaptır) 67 lv şamanda var expi % 70 80 cıvarındaydı( uzun zamandır gırıp bakmadıgım ıcın hatırlayamadım ) kat bıletı kan taşı mor yeşil iksir ejderha madalyası vsvs azda olsa war Çarımı ankarada satmayı dusunuyorum her ıkı tarafta bırbırıne guvenmeyecegı için havale bılmem ne flan kımseyı ugrastırmam elden satıcam çarımı böylece alanda satanda rahat olacak başka sorularınız varsa ve çarı almak istiyorsanız iletişim numaram 05079121102 dir mesaj atmanız yeterlıdır. şimdiden soylıyım çar takası flan yapmam nakit satmayı dusunuyorum oyunu tamamen bırakıyorum o yuzden çar takas teklıfi yapmayı dusunenler hıc mesaj atıp yorulmasınlar
kraL.cs
Worm
Worm

MesajKonu: Geri: 80 lv zihinsel 67 lv şamanıyla satılıktır(ankara içi)   80 lv zihinsel 67 lv şamanıyla satılıktır(ankara içi) EmptyPtsi Ara. 13, 2010 11:23 am

konu günceldir.
kraL.cs
Worm
Worm

MesajKonu: Geri: 80 lv zihinsel 67 lv şamanıyla satılıktır(ankara içi)   80 lv zihinsel 67 lv şamanıyla satılıktır(ankara içi) EmptySalı Ara. 14, 2010 10:24 am

güncel

80 lv zihinsel 67 lv şamanıyla satılıktır(ankara içi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 87 LWL 3 P 1 G8 ZIHINSEL CHAR SATILIKTIR
» ankara içi 57lw zihinsel
» 78 Zihinsel - Ankara (Altay)
» RUMELİDE 40 LVL SAVAŞÇI(ZİHİNSEL)FULL İTEMLİ CHAR SATILIKTIR İST İÇİ
» Arkadaşlar 80 lvl üstü zihinsel car alınır server fark etmez 96 lvl car verecem itemleri güzel olsn benim 96 llvl itemsiz 5 p zihinsel alestada her hangi bir serverde 80 lvl üstü güzl itemli zihinsel ile tks olur veya skilleri güzel bedensel güvnebilsinnn